Pomaluj balkon, aby wyglądał jak ogród

Znudziło Ci się mieszkanie i nie chcesz mieszkać na małej przestrzeni? Być może zastanawiasz się nad pomalowaniem balkonu, aby wyglądał jak ogród.

Ten pomysł może wydawać się dziwny, ale pokażę Ci, jak pomalować balkon, aby wyglądał jak ogród.

Zacznij od sprzątania

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest wyczyszczenie całej powierzchni balkonu. Użyj odkurzacza, aby usunąć kurz i brud.

Pomaluj ściany

Teraz nadszedł czas na pomalowanie ścian balkonu. Możesz użyć dowolnego rodzaju farby, ale ściany powinny być pomalowane na jasny kolor.

Wybierz odpowiedni kolor

Musisz wybrać odpowiedni kolor dla swojego balkonu. Nie powinien on być ciemny, a jasne kolory sprawią, że balkon będzie wyglądał na większy.

Wybierz odpowiedni rozmiar

Musisz wybrać odpowiedni rozmiar ściany, ponieważ duży rozmiar sprawi, że Twój balkon będzie wyglądał na mały, a mały rozmiar sprawi, że Twój balkon będzie wyglądał na duży.

Nałóż farbę

Farbę można nakładać za pomocą wałka lub natrysku.

Nie zapomnij o roślinach

Aby balkon wyglądał bardziej interesująco, należy dodać do niego rośliny. Można użyć roślin łatwych w uprawie i takich, które mogą przetrwać w niskich temperaturach.

Wnioski:

Są to podstawowe kroki do pomalowania balkonu, aby wyglądał jak ogród. Możesz wypróbować ten krok i zobaczyć zmiany. Mam nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł i jestem pewna, że spodoba Ci się efekt końcowy.