Malowanie nowych ścian: Proste i łatwe majsterkowanie

Jeśli od dawna myślisz o pomalowaniu nowych ścian, to ten artykuł bardzo Ci pomoże. Pisałem już o tym, jak malować nowe ściany, ale chcę podzielić się jeszcze kilkoma prostymi i łatwymi projektami DIY.

Możesz udekorować swój dom z wielu rzeczy, ale można również tworzyć nowe przestrzenie przez malowanie nowych ścian. Jeśli szukasz kilka prostych i łatwych projektów DIY, które pomogą Ci malować nowe ściany, to mam zamiar zaproponować Ci kilka.

DIY Pomaluj ścianę

Możesz zacząć swój projekt DIY od nałożenia farby na ściany, ale jeśli chcesz dodać trochę więcej tekstury do swojej ściany, to możesz dodać do niej ramkę.

DIY Wall Art

Jeśli chcesz stworzyć unikalne i przyciągające wzrok dzieło sztuki, możesz użyć tej samej techniki, którą opisałem w artykule “Zrób sobie ścianę z farby”. Jedyna różnica polega na tym, że musisz namalować na ścianie kilka kwiatów lub liści.

Możesz także stworzyć tablicę do malowania kredą, używając tej samej techniki, którą opisałam powyżej. Możesz też napisać coś na ścianie kredą.

Drewniana ramka DIY

Jeśli masz w pobliżu kilka drewnianych palet lub desek, możesz stworzyć drewnianą ramę na ścianę, używając tych materiałów.

Dekoracje ścienne DIY

To jeden z najprostszych projektów DIY, ale mimo to podoba mi się ten pomysł. Możesz pomalować ściany farbą lub tapetą, ale tym razem nie musisz stosować żadnego kleju.

Jeśli masz jakieś stare zdjęcia lub ramki, które leżą w pobliżu, możesz je umieścić na ścianach i przykryć białym prześcieradłem.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobały Ci się moje proste i łatwe projekty DIY, które pomogą Ci pomalować nowe ściany. Możesz użyć tych technik, aby udekorować swój dom w niedrogi sposób.